Viljandi Kutseõppekeskus / Viljandi Vocational Training Centre

General information
  • Looduse tee 2 Vana-Võidu küla Viljandi vald Viljandimaa

  • +372 4351 020

  • E - R 8.00-17.00

Parking

Registrikood: 70005565

KMKR nr EE100586699

Kooli pangakontod:
Makse saajaks on Rahandusministeerium.
Kontod pankades:
Swedbank EE932200221023778606
SEB EE891010220034796011
Luminor EE701700017001577198
Danske Bank EE403300333416110002
Viitenumber kõikides pankades:
10865102839650

HTM korruptsiooniennetusega tegelev ametnik: välishindamisosakonna asejuhataja Hille Voolaid hille.voolaid@hm.ee

Contact

Filter

All Arvuti- ja Teenindusõppeosakond Direktor Haldusosakond Korruptsiooniennetus Nõunike kogu Õppeosakond Täiendusõppeosakond Üldaineõpetajad Auto- ja metalliõppeosakond Ehitusõppeosakond Management Teachers Employees

Job position
 
Arvuti- ja Teenindusõppeosakond (12)

Ervin Põld

Kutseõpetaja
+372 4351048
ervin.pold@vikk.ee


Priit Paap

Kutseõpetaja
+372 53437933
priit.paap@vikk.ee


Ülvi Paas

Kutseõpetaja
+372 4351033
ylvi.paas@vikk.ee


Esta Paistu

Abikokk
+372 4351028
esta.paistu@vikk.ee


Imbi Põrk

Kutseõpetaja
+372 4351048
imbi.pork@vikk.ee


Ene Rotar

Kokk
+372 4351028
ene.rotar@vikk.ee


Tiina Tambet

Arvuti- ja teenindusõppeosakonna juht
+372 4351031
tiina.tambet@vikk.ee


Ariaane Truu

Kutseõpetaja
+372 4351048
ariaane.truu@vikk.ee


Lea Kask

Kutseõpetaja
+372 4351028
lea.kask@vikk.ee


Piret Kukk

Grupijuhendaja
+372 58818304
piret.kukk@vikk.ee


Helen Rajamäe

Kutseõpetaja
+372 4351031
helen.rajamae@vikk.ee


Gerli Härm

Kutseõpetaja
+372 435 1031
gerli.harm@vikk.ee

Direktor (3)

Tarmo Loodus

Director
+372 4351020
tarmo.loodus@vikk.ee


Jana Falevicz

Juhiabi
+372 4351020
sekretar@vikk.ee


Ott Kukk

It juht
+372 58607888
ott.kukk@vikk.ee

Haldusosakond (15)

Malle Aasna

Õpilaskodu administraator
+372 4351034


Eha Kallas

Õpilaskodu juht
+372 4351034
opilaskodu@vikk.ee


Ly Kitsing

Koristaja
+372 4351038


Erki Levit

Remonditööline
erki.levit@vikk.ee


Arvi Lohu

Haldusosakonna juht
+372 4351037
haldus@vikk.ee


Enn Lüdig

Majahoidja
+372 4351027
enn.lydig@vikk.ee


Rein Mirka

Remonditööline
+372 55697781
rein.mirka@hotmail.com


Rein Kalda

Administraator
+372 5271326
rein.kalda@vikk.ee


Mari Preem

Finantsist-kulujuht
+372 4351024
mari.preem@vikk.ee


Sirje Terasmaa

Administraator
+372 4351048
sirje.terasmaa@vikk.ee


Marju Roosipuu

Personaliarvestaja, töökeskkonnaspetsialist
+372 4351026
marju.roosipuu@vikk.ee


Anne Jaar

Õpilaskodu administraator
+372 4351034
anne.jaar@bvikk.ee

Education:

Keskeriharidus


Eha Kooser

Koristaja
+372 4351032
eha.kooser@vikk.ee


Margit Ježov

Õpilaskodu administraator
+372 4351034


Marie Sääsk

Koristaja
+372 4351034

Õppeosakond (13)

Anne-Mai Hindriks

Viipekeeletõlk
+372 56941042
anne-mai.hindriks@vikk.ee


Inga Kaare

Viipekeeletõlk
+372 55567132
inga.kaare@vikk.ee


Signe Kaasla

Raamatukogu juhataja
+372 4351029
signe.kaasla@vikk.ee


Kristel Lausson

Õppeosakonna spetsialist
+372 56297748
kristel.lausson@vikk.ee


Karmen Selter

Development manager
+372 4351035
arendus@vikk.ee


Marge Hein

Huvijuht
+372 4351025
marge.hein@vikk.ee


Maili Mäehunt

Sotsiaalpedagoog
+372 56291078
maili.maehunt@vikk.ee


Helen Roosileht

Õppejuht
+372 56894600
helen.roosileht@vikk.ee


Kersti Rätsep

koolipsühholoog
+372 5136804
kersti.ratsep@vikk.ee


Tiiu Vaher

Projektijuht, välissuhete koordinaator
+372 4351026
tiiu.vaher@vikk.ee


Tiina Soosaar

Õppeosakonna spetsialist
+372 5258519
tiina.soosaar@vikk.ee


Erika Lond

Raamatukogu juhataja
+372 435 1029
erika.lond@vikk.ee


Triinu Tints

Haridustehnoloog
+372 37256994484
triinu.tints@vikk.ee

Täiendusõppeosakond (2)

Egle Laurimaa

Koolitussekretär
+372 4333095
egle.laurimaa@vikk.ee


Kadri London

Täiendusõppeosakonna juht
+372 51931391
kadri.london@vikk.ee

Üldaineõpetajad (16)

Ljudmilla Berestovaja

Üldharidusaine õpetaja
ljudmilla.berestovaja@vikk.ee


Aare Ispravnõi

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
aare.ispravnoi@vikk.ee


Sirje Kahem

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
sirje.kahem@vikk.ee


Andres Kiis

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
andres.kiis@vikk.ee


Marko Liiva

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351032
marko.liiva@vikk.ee


Rutt Raigla

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
rutt.raigla@vikk.ee


Maarika Sild

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
maarika.sild@vikk.ee


Maire Tars

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
maire.tars@vikk.ee


Olev Teder

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
olev.teder@vikk.ee


Kalmer Raigla

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
kalmer.raigla@vikk.ee


Ülle Kramer

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
ulle.kramer@vikk.ee


Aleksandr Šuvalov

Üldharidusaine õpetaja
435 1048
aleksandr.suvalov@vikk.ee


Margit Meltsas

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
margit.meltsas@vikk.ee


Ryan Sandberg

Üldharidusaine õpetaja
+372 57840602
ryan.sandberg@vikk.ee


Sirje Kessa

Üldharidusaine õpetaja
+372 435 1048


Anneli Taresaar

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351032

Auto- ja metalliõppeosakond (16)

Juhan Altsaar

Kutseõpetaja
+372 4351046
juhan.altsaar@vikk.ee


Ady Anijärv

Autokooli juht
+372 5079412
ady.anijarv@vikk.ee


Elari Ibrus

Kutseõpetaja
+372 4351046
elari.ibrus@vikk.ee


Andrus Küttä

Kutseõpetaja
+372 53310729
andrus.kytta@vikk.ee


Ago Mõttus

Kutseõpetaja
+372 4351046
ago.mottus@vikk.ee


Jaan Mätas

Auto- ja metalliõppeosakonna juht
+372 5082307
jaan.matas@vikk.ee


Janek Pettai

Kutseõpetaja
+372 4351046
janek.pettai@vikk.ee


Karin Saar

Grupijuhendaja
+372 5033780
karin.saar@vikk.ee


Ruudi Silmann

Kutseõpetaja
+372 4351048
ruudi.silmann@vikk.ee


Elmar Todesk

Autoremonditehnik
+372 56822818
elmar.todesk@vikk.ee


Albert Ustimenko

Kutseõpetaja
+372 4351044
albert.ustimenko@vikk.ee


Meelis Merila

Kutseõpetaja
+372 4351044
meelis.merila@vikk.ee


Mari-Ly Proos

Kutseõpetaja
+372 4351046
marily.proos@vikk.ee


Kristjan Leesmäe

Kutseõpetaja
+372 4351046
kristjan.leesmae@vikk.ee


Mikk Maaten

Kutseõpetaja
+372 435 1046
mikk.maaten@vikk.eee


Priit Taklaja

Kutseõpetaja
+372 435 1046
priit.taklaja@vikk.ee

Ehitusõppeosakond (14)

Mart Joosep

Kutseõpetaja
+372 4351036
mart.joosep@vikk.ee


Aare Kallas

Grupijuhendaja
+372 58818306
aare.kallas@vikk.ee


Anti Kivistik

Ehitusõppeosakonna juht
+372 5026621
anti.kivistik@vikk.ee


Kalmer Lind

Kutseõpetaja
+372 4351042
kalmer.lind@vikk.ee


Toomas Lükk

Kutseõpetaja
toomas.lukk@vikk.ee


Tiit Mägi

Kutseõpetaja
+372 4351042
tiit.magi@vikk.ee


Alo Peebo

Kutseõpetaja
+372 4351036
alo.peebo@vikk.ee


Alar Sarapuu

Kutseõpetaja
+372 4351043
alar.sarapuu@vikk.ee


Rein Soesoo

Praktikakorraldaja
+372 56877920
rein.soesoo@vikk.ee


Aule Sulaoja

Kutseõpetaja
+372 4351043
aule.sulaoja@vikk.ee


Raimund Talts

Kutseõpetaja
+372 56911539
raimund.talts@vikk.ee


Riho Randvee

Kutseõpetaja
+372 435 1043


Anneli Silm

Kutseõpetaja
+372 53090130
+372 4351042
anneli.silm@vikk.ee


Kait Aidnik

Kutseõpetaja
+372 56690595
kait.aidnik@vikk.ee

Management (1)

Tarmo Loodus

Director
+372 4351021
tarmo.loodus@vikk.ee

Teachers (3)

Mari-Ly Proos

Kutseõpetaja
+372 4351046
marily.proos@vikk.ee


Kalmer Raigla

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
kalmer.raigla@vikk.ee


Aleksandr Šuvalov

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
aleksandr.suvalov@vikk.ee

Employees (4)

Mari-Ly Proos

Kutseõpetaja
+372 4351046
marily.proos@vikk.ee


Tarmo Loodus

Director
+372 4351021
tarmo.loodus@vikk.ee


Kalmer Raigla

Üldharidusaine õpetaja
+372 4351048
kalmer.raigla@vikk.ee


Marju Roosipuu

Personaliarvestaja, töökeskkonnaspetsialist
+372 4351026
marju.roosipuu@vikk.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Viljandi Kutseõppekeskus / Viljandi Vocational Training Centre

General information
  • Looduse tee 2 Vana-Võidu küla Viljandi vald Viljandimaa

  • +372 4351 020

  • E - R 8.00-17.00

Parking

Registrikood: 70005565

KMKR nr EE100586699

Kooli pangakontod:
Makse saajaks on Rahandusministeerium.
Kontod pankades:
Swedbank EE932200221023778606
SEB EE891010220034796011
Luminor EE701700017001577198
Danske Bank EE403300333416110002
Viitenumber kõikides pankades:
10865102839650

HTM korruptsiooniennetusega tegelev ametnik: välishindamisosakonna asejuhataja Hille Voolaid hille.voolaid@hm.ee

VIKK Autokool

General information

VIKK õpilaskodu

General information
  • Koolmeistri tee 1, Vana-Võidu, 70108 Viljandi maakond, Eesti

  • +372 4351034

  • E-R 06.00-22.00, P 16.00 - 22.00

Parking

Parkida saab ÕK parklates