News

Vilistlane tagasi koolis 30. May Ott Kukk


12. aprillil oli meil külas kooli vilistlane Ott Kiivikas. Eesti esikulturist tutvustas raamatukogus enda autobiograafilist raamatut «Visa hing», jagas autogramme ja tegi soovijatega pilti. Lisaks osales kooli siseterviseraja «Tuleviku nimel» avamisel. 1996. aastal meie kooli müürsepa kutsetunnistusega lõpetanu sõnas, et paratamatult kadestab praeguseid õppimisvõimalusi ja –tingimusi.

VIKK-akadeemias rääkis külaline õpilastele motivatsioonist ja eesmärkide saavutamisest. Jutustas, kuidas tema trennitegemine koolist alguse sai ning mis moodi päevikule kirjutatud visoon teda edasi pingutama pani.

Siseterviseraja „Tuleviku nimel“ avamisel lõikasid lindi asemel direktor Tarmo Loodus ja Ott Kiivikas arbuusi. Hiljem mindi ühiselt koos terviserajal, kus nende eeskujul said kõik näha, milliseid tegevusi meie terviserajal võimalik teha on. Kõigil huvilistel on võimalus minna meie tervisrada uudistama. Otti ülevaatliku videot terviseraja avamisest saab vaadata tema Instagrammi kontolt. 

Järgmine VIKK-akadeemia toimub 10. mail, mil tähistame Euroopa päeva.

12. aprillil oli meil külas kooli vilistlane Ott Kiivikas. Eesti esikulturist tutvustas raamatukogus enda autobiograafilist raamatut «Visa hing», jagas autogramme ja tegi soovijatega pilti. Lisaks osales kooli siseterviseraja «Tuleviku nimel» avamisel. 1996. aastal meie kooli müürsepa kutsetunnistusega lõpetanu sõnas, et paratamatult kadestab praeguseid õppimisvõimalusi ja –tingimusi.

VIKK-akadeemias rääkis külaline õpilastele motivatsioonist ja eesmärkide saavutamisest. Jutustas, kuidas tema trennitegemine koolist alguse sai ning mis moodi päevikule kirjutatud visoon teda edasi pingutama pani.

Siseterviseraja „Tuleviku nimel“ avamisel lõikasid lindi asemel direktor Tarmo Loodus ja Ott Kiivikas arbuusi. Hiljem mindi ühiselt koos terviserajal, kus nende eeskujul said kõik näha, milliseid tegevusi meie terviserajal võimalik teha on. Kõigil huvilistel on võimalus minna meie tervisrada uudistama. Otti ülevaatliku videot terviseraja avamisest saab vaadata tema Instagrammi kontolt. 

Järgmine VIKK-akadeemia toimub 10. mail, mil tähistame Euroopa päeva.