Vastuvõtt

Erialad

VIKK pakub õppimisvõimalusi igas vanuses ja haridusega õppida soovijale. Õppida saab metallitööd, puiduerialasid, kokandust, teenindust, autondust, auto- või bussijuhtimist, ehitust, elektrikuks, hoonete tehnosüstemide ehitust, pehmemööbli valmistamist, mööbli-, puit- ja kivihoonete restaureerimist - valida on 35 eriala hulgast.

Vaata VIKKi virtuaaltuuri SIIT.

Eesti kvalifikatsiooniraamistiku (EKR) järgi saab VIKKis sõltuvalt valikust omandada 2., 3., 4. ja 5. taseme kutse.

Vaata https://www.kutsekoda.ee/et/kvalifikatsiooniraamistik/ekr_tutvustus

Õppida on võimalik statsionaarses (päevane õpe), mittestatsionaarses (kaugõpe) või töökohapõhises õppes. Õppimisvõimalused on ka haridusliku erivajadusega õppijale, vaegkuuljatele.

Täpsem selgitus asub iga eriala kirjelduse juures.

IT tugiisik

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaegTase
ÕppeliikkutseõpeÕppevormmittestatsionaarne õpeEeldus alustamiseksvanus vähemalt 18 aastatÕppeaeg1 aastaTase3

ESITA AVALDUS

Eriala lühitutvustus:
IT tugiisiku õppe käigus omandatakse teadmised operatsioonisüsteemidest, arvutivõrkude ehitamisest ja seadistamisest ning erinevatest rakendustarkvaradest. IT tugiisiku põhilised tööülesanded on lahenduste juurutamine, dokumentatsiooni koostamine, kasutajatugi, muutmiste tugi, probleemide lahendamine, teenuste osutamine ja infoturbe tagamine.

Meie pakume
Kaasaegseid õppetöövahendeid, moodsat õpilaskodu, head sööki, sportimisvõimalusi ja võimalust tegeleda hobidega. Õppijatel on võimalus kasutada tasuta Microsofti arendusvahendeid ja lisaks töökoha ja serveri operatsioonisüsteeme.

Teilt ootame
Huvi uute tehnoloogiate ja teadmiste omandamise vastu.

Pärast kooli 
Ootavad teid IT-ga tegelevad ettevõtted.

Tiina Tambet