Oluline

Head uut õppeaastat! 20. märts Marge Hein

28. augustil algas uus õppeaasta. Pea 400 õppijat alustas oma teed elukutse omandamisel. Püsivust ja õpihimu teile sel teel!


Uus õppeaasta on alanud. Õppida soovijaid on koolis oodatust rohkem - pea kõik grupid on täitunud uute õppijatega. Tehtud on esimene grupipilt, saadud kooli meiliaadress, ligipääs päevikule. Värsked vikklased õpivad meie koolis õppimist. Oluline on osaleda iga päev huviga õppetöös, teha kaasa õpetaja poolt antud ülesanded. Meie õpetajad soovivad kõigile õppijatele anda võimaluse omandada valitud eriala.

Samas rõhutan - kui kellelegi meie koolis kehtivad õppimisreeglid, käitumisreeglid ei sobi, siis tuleb leida endale sobilikum kool. Meie koolis õpivad erineva võimekusega õppijad. Mõnel kestab koolitee aasta, mõnel kaks või kutsekeskhariduse omandajatel kolm aastat. Lugupidav suhtumine kaaslastesse, õpetajatesse, tunnis kaasatöötamine on kindel vundament, millel VIKKis õppimine püsib. Loodan, et ma ei pea kedagi laiskuse, puudumiste, ebaviisaka käitumise pärast koolist välja arvama. 

Meie koolis õppimisest, koolis käimisest ja paljust muust räägime 29. septembril kell 14 lapsevanemate infokoosolekul. Siis on võimalus tutvuda ka kooliga, kohtuda grupijuhendajatega.

Midagi lohutavat saame öelda ka neile, kes veel pole õppimaasumisega hakkama saanud - tulge, meil on veel mõned vabad kohad. 

Üks või kaks vaba kohta meie koolis on järgmistel erialadel:

Kuni 17. septembrini on sais-is avatud vastuvõtt bussijuhi, veoautojuhi ja plaatija sessioonõppesse. 

Sul on kindel soov meie juures õppida, võta ühendus vastava osakonna juhiga (kontaktandmed leiad erialade lehelt). 

Kui Sa pole veel valikus kindel, 

tutvu erialadega,

tutvu vastuvõtutingimustega,

tutvu meie kooliga veebis või kohapeal.

Tarmo Loodus, direktor

Uus õppeaasta on alanud. Õppida soovijaid on koolis oodatust rohkem - pea kõik grupid on täitunud uute õppijatega. Tehtud on esimene grupipilt, saadud kooli meiliaadress, ligipääs päevikule. Värsked vikklased õpivad meie koolis õppimist. Oluline on osaleda iga päev huviga õppetöös, teha kaasa õpetaja poolt antud ülesanded. Meie õpetajad soovivad kõigile õppijatele anda võimaluse omandada valitud eriala.

Samas rõhutan - kui kellelegi meie koolis kehtivad õppimisreeglid, käitumisreeglid ei sobi, siis tuleb leida endale sobilikum kool. Meie koolis õpivad erineva võimekusega õppijad. Mõnel kestab koolitee aasta, mõnel kaks või kutsekeskhariduse omandajatel kolm aastat. Lugupidav suhtumine kaaslastesse, õpetajatesse, tunnis kaasatöötamine on kindel vundament, millel VIKKis õppimine püsib. Loodan, et ma ei pea kedagi laiskuse, puudumiste, ebaviisaka käitumise pärast koolist välja arvama. 

Meie koolis õppimisest, koolis käimisest ja paljust muust räägime 29. septembril kell 14 lapsevanemate infokoosolekul. Siis on võimalus tutvuda ka kooliga, kohtuda grupijuhendajatega.

Midagi lohutavat saame öelda ka neile, kes veel pole õppimaasumisega hakkama saanud - tulge, meil on veel mõned vabad kohad. 

Üks või kaks vaba kohta meie koolis on järgmistel erialadel:

Kuni 17. septembrini on sais-is avatud vastuvõtt bussijuhi, veoautojuhi ja plaatija sessioonõppesse. 

Sul on kindel soov meie juures õppida, võta ühendus vastava osakonna juhiga (kontaktandmed leiad erialade lehelt). 

Kui Sa pole veel valikus kindel, 

tutvu erialadega,

tutvu vastuvõtutingimustega,

tutvu meie kooliga veebis või kohapeal.

Tarmo Loodus, direktor