Новости

Õnnitleme Kert Mäesaart! 11. мая Marge Hein

Kert Mäesaar on Viljandi Kutseõppekeskuse kokaeriala õpilane, kes peab lugu ka heast toidust ja teenindusest. Nimelt osales ta kahel teeninduseriala ja ühel kokandusvõistlusel ning saavutas nendel muljetavaldavad kohad. Septembris osales ta Eesti Peakokkade Ühenduse poolt korraldatud võistlusel Noorkokk 2022 ning saavutas seal 4. koha. Monin Junior Cup 2023 võistlusel osales ta omaloodud kokteiliga “Feeling”, millega võitis kohtunike tähelepanu ja saavutas esimese koha. Noorel Meistril osales ta restoraniteenindaja kutsemeistrivõistlustel, kus ta saavutas 7. koha jäädes napilt finaalist välja. Ta on motiveeritud ning võtnud eesmärgiks ka järgmisel aastal osaleda uuesti Noore Meistri restoraniteenindaja võistlusel. Kahe võistluse vahel jooksis ta 1. mail traditsioonilisel Viljandi Järvejooksul “Suur jooks ümber Viljandi järve”. Tema kohta võib öelda, et kes teeb see jõuab! Jätka samas vaimus, Kert!