News

Oskuste öö tõi kogukonna koolimajja 27. May Marge Hein


19. mail korraldasime koos teiste kutsekoolidega üle Eesti Oskuste ööd, mis toimus juba neljandat korda Euroopa kutseoskuste nädala raames. Meie koolimajas oli võimalik osaleda rohkem kui 20 põnevas töötoas. Külas olid oma oskusi näitamas Ave Nahkur ja Herkki Ruubel, Päästeamet, Keskkonnaamet ja Parksepa Keskkool. Küberöö tegevusi toetas Eesti Interneti Sihtasutus. Õpilaste poolt tehtud pildivalikut näed siin.

 Oskuste öö 2022 korraldusmeeskond

Me täname kõiki korraldajaid, koostööpartnereid ja külastajaid!

 

19. mail korraldasime koos teiste kutsekoolidega üle Eesti Oskuste ööd, mis toimus juba neljandat korda Euroopa kutseoskuste nädala raames. Meie koolimajas oli võimalik osaleda rohkem kui 20 põnevas töötoas. Külas olid oma oskusi näitamas Ave Nahkur ja Herkki Ruubel, Päästeamet, Keskkonnaamet ja Parksepa Keskkool. Küberöö tegevusi toetas Eesti Interneti Sihtasutus. Õpilaste poolt tehtud pildivalikut näed siin.

 Oskuste öö 2022 korraldusmeeskond

Me täname kõiki korraldajaid, koostööpartnereid ja külastajaid!