Gen-Horret Rand on Eesti parim noor kalafileerija.

Loomise kuupäev 24.10.2019

Tallinna toidumessil 23.oktoobril korraldatud võistlusel "Noorkokk 2019" anti välja eriauhind parimale kalafileerijale ja selle võitis Gen-Horret Rand Viljandi kutseõppekeskusest.

Võistluse esimese koha pälvis Tallinna teeninduskooli õpilane Noel Moglia, kelle võidutööd sisaldasid muu hulgas kapsavahtu ja täidetud mägihõrnast. Võistluse teise koha pälvis Vladyslava Turchyn Pärnumaa kutsehariduskeskusest ning kolmanda koha Danila Gladkihh Ida-Virumaa kutsehariduskeskusest.Viljandi kutseõppekeskuse (VIKK) õpilane Gen-Horret Rand pälvis noorkokkade võistlusel eriauhinna kalafileerimises.

Võistlusi hindas kõrgetasemeline ja rahvusvaheline kohtunike žürii, kuhu kuulusid peakohtunikuna Dmitri Rooz Eestist, Davy Tissot Prantsusmaalt, Tapio Laine Soomest, Gert Klötzke Rootsist, Svetlana Riškova Lätist ja Vladislav Borovik Eestist ning boksikohtunikud olid Koit Uustalu ja Urpo Reinthal.

Noorkokkade võistlus on osa Eesti kokkade meistrivõistlustest ning seda korraldab Eesti peakokkade ühenduse (EPÜ) meeskond. Võistluse peaeesmärk on propageerida koka eriala ja teadvustada õpilastele täisväärtusliku toidu tähtsust nii enda kui oma kaaskodanike ehk tulevaste klientide toidulaual. Võistlus võimaldab kutseõppeasutuste õppuritel näidata oma erialaseid oskusi ja tõsta toitlustusvaldkonna kutsehariduse taset ning mainet.

Gen-Horret Rand ja abiline Reet Kandlink opens on new page

Loe lähemalt: https://sakala.postimees.ee/6809165/viljandi-kutseoppekeskuse-opilane-p…

Viimati muudetud 29.10.2019.