Hariduskonverents ÕÕÕÕ 25.oktoobril tõi kokku üle 400 inimese.

Loomise kuupäev 28.10.2019

Viljandimaa hariduskonverents ÕÕÕÕ ehk "Õnneliku Õpetaja Õnnelik Õpilane" toimus 25.oktoobril VIKKis. Osales üle 400 haridusinimese.

Viljandimaa hariduskonverentsi ÕÕÕÕ ehk Õnneliku Õpetaja Õnnelik Õpilane tõi 25. oktoobril Vana-Võitu VIKKi üle 400 Viljandimaa õpetaja ja haridustöötaja. Konverentsi peateema oli õnnelik õpetaja. Kui õpetaja on õnnelik siis on ka õpilane õnnelik.

Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste Instituudi rakenduslingvistika profesor Krista Kerge ettekande keskendus poiste ja tüdrukute, aga laiemalt ka maailma erineva mõstmise mõistmisele. Ettekande pealkirjaks oli “Mida Juku õpib, seda Juhan teab”. Teise ettekande tegi Tartu Ülikooli Sotsiaalteaduste valdkonna psühholoogia instituudi afektiivse psühholoogia vanemteadur Andero Uusperg. Eyttekande pealkiri oli õpetajatele intrigeeriv - „Töönauding või töönarkomaania“. Vastust otsiti küsimusele, kus algab või lõpeb töönauding, kuidas see muutub töönarkomaaniaks. Õpetajate kindlasti väga oluline teema.

Pärastlõunal osalesid kokkutulnud 25-s erineva sisuga õpitoas. Pooled neist olid sisustatud VIKKi õpetajate poolt, seega olid pigem praktilise sisuga. Koogiküpsetamise töötoas küpsetasid õpetajad Itaaliast tulnud kokaõpetaja Annaliisa Cagno juhendamisel Biomonte pähklikoogi. seda jätkus kõigile osalejatele.

Täname Viljandimaa hariduskonverentsi toimumise eest Viljandi Hariduse Arengufondi, Viljandimaa OMavalitsuste Liitu ja VIKKi.

Rohkem infot leiate:https://hariduskonverents.ee/link opens on new page

Viimati muudetud 20.11.2019.