Ootame meeskonda auto- ja metalliõppeosakonna juhti!

Loomise kuupäev 26.04.2022

Tänane auto- ja metalliõppeosakonna juht Jaan Mätas jätab uuest õppeaastast osakonna juhi koha uuele tegijale.

Auto- ja metalliõppeosakonna juht Jaan Mätas jätab osakonnajuhi töö ja läheb pensionipõlve pidama. Koolist ta päriselt ei loobu, ta jääb tööle õpetajana. Suur tänu Jaanile tehtu eest ja edu õpetaja ametis!

Loodus aga tühja kohta ei salli - vabanenud ametikohale on välja kuulutatud konkurss - kes on huvitatud osakonnajuhi kirjust tööst, tulge kandideerima!

Kandideerimistähtaeg on 9.mai, tööleasumine 8. augustil 2022.a.

Küsimuste korral palun pöörduda kooli direktor Tarmo Loodus poole: telefon: +3725020580, e-post: direktor@vikk.eelink opens on new page.

Ootan rohket kandideerimist!

Tarmo Loodus

 

Auto- ja metalliõppeosakonna juhi tööülesanded:

Auto- ja metalliõppeosakonna juhi tööks on osakonna töö korraldamine, sh töötajate töö, õppe- ja kasvatustöö, täiskasvanute täiendusõppe, erialade arendustegevuse planeerimine ja korraldamine, koostööpartnerite ja ettevõtjatega suhtlemine, praktikaettevõtete haldamine, osakonna tootearenduse ja huvihariduse edendamine, osalemine meeskonnas kooli juhtimises.
Osakonna juht võib anda ka eriala tunde.

Nõuded kandidaadile:

- kutsepedagoogiline või muu pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staaž ning läbitud 160-tunnine juhtimiskoolitus või
- muu tehniline kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-, eri- või ametialal ja vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staaž, omades vähemalt pedagoogi ametijärku, ning läbitud 240-tunnine kutsepedagoogika kursus ning 160-tunnine juhtimiskoolitus või
- vähemalt kutsekeskharidus metalli- või autonduse valdkonnas ja töökogemus õpetajana ja valmisolek asuda omandama vajalikku kvalifikatsiooni.

Lisaks:

 • Eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel,
 • inglise keele oskus B2 tasemel,
 • B kategooria juhtimisõigus,
 • arvutioskus e-posti, interneti, kontoritarkvara kasutamiseks;

Olulised isikuomadused: hea pingetaluvus ja enesekehtestamise oskus, kiire kohanemisvõime, paindlikkus asjaajamises, meeskonnatöö- ja hea suhtlemisoskus.

Omalt poolt pakume:

  auto- ja metalliosakonna juhi huvitavat ja põnevat tööd kaasaegses kutseõppekeskuses noorte inimeste ja täiskasvanutega, osalemist erinevates projektides Eestis ja välismaal.
  Võimalust töötada sõbralikus kollektiivis, osaleda ühistes ettevõtmistes (rattamatkad, bussireisid, õpiränded erinevates riikides), kooli võimlas sportida (pallimängud, jõusaal, saun, sulgpall jms) või ujuda Jakobsoni kooli ujulas Viljandis.
  Pakume ka pikka puhkust nagu õpetajatel - 56 kalendripäeva!

  Töökoha andmed:

  Töökoht - asub Vana-Võidus Viljandimaal

  Täistööaeg. 

  Töötasu - sõltub töö mahust, täistööajaga alates 1900.- € kuus.  Töötasu sõltub töölepingu vormist, kokkulepitud töö mahust, töö kohast ja tingimustest. Tööle asumisel rakendame katseaega 4 kuud. Katseajal on töötasu 5 % väiksem (1800.- €)
  Võimalus teenida lisa tehes täiendõppes koolitusi või andes tunde (kuni 160 tundi aastas).

  Tööle asumine 8. augustil 2022.a.

  Kandideerimise info

  Kandideerimise tähtaeg 9.05.2022

  Vajalikud dokumendid: CV, avaldus,haridust või kutset tõendavad dokumendid, motivatsioonikiri, VIKKi auto- ja metalliõppeosakonna visioon aastaks 2025. 

   

  Viimati muudetud 26.04.2022.