Ootame meeskonda inglise keele õpetajat ja koolipsühholoogi.

Loomise kuupäev 22.05.2024

Kui oled inglise keele õpetaja või koolipsühholoog - tule meile tööle!

Koolielus toimub igal kevadel muutusi. Nii ka sellel kevadel. Osa õpetajaid liigub edasi uutele põnevatele väljakutsetele, nende asemele ootame oma meeskonda uusi tegijaid.

Augustis ootame tööle inglise keele õpetajat ja koolipsühholoogi. Töö kirjeldused ja tingimused on kooli kodulehel: https://www.vikk.ee/et/meie-koolist/toopakkumised.

Inglise keele õpetaja tööks on inglise keele õpetamine kutseõppijatele, täiendkoolituskursuste korraldamine, osalemine projektides ja koolielus.

Koolipsühholoogi tööks on koolis õppivate õpilaste, sh HEV õppijad, arengu toetamine koostöös pere, haridustöötajate ja teiste spetsialistidega. Koolipsühholoog hindab laste arengut mõjutavaid tegureid, kavandab ja juhib sekkumisi, töötab koostöövõrgustikus teiste erialade spetsialistidega. Koolipsühholoog töötab kooli tugimeeskonnas koos sotsiaalpedagoogi, rühmajuhendajate ja õpilaskodu juhatajaga. Kokkuleppel on tööks ka erialaga seotud tundide andmine.

Kandideerimisavaldus saatke kool@vikk.eelink opens on new page hiljemalt 12.juunil 2024.a. Lisage haridust tõendavate dokumentide (kutse- või kõrgharidus) koopiad, avaldus, CV ja motivatsioonikiri.

Täiendav teave: Marge Hein, õppeosakonna juht, telefon: 5247318, e-post: marge.hein@vikk.eelink opens on new page

 

 

Viimati muudetud 22.05.2024.