Õpilasesindus otsis vastust küsimusele "Kuidas luua toimiv meeskond?"

Loomise kuupäev 03.11.2020

Õpilasesindus viibis 30.-31. oktoobril Põltsamaa noorte ja elukestva õppe keskuses. Selles hubases, koduses ja lahedas noortekas peeti igasügisesi meeskonnapäevi. Kahe päeva jooksul oli uuel koosseisul aega omavahel tutvuda ja sõbruneda ning mõista õpilasesinduse olemust, ülesehitust ja rolli koolielu kujundamisel.

Esimesel päeval toimus kaks lühikoolitust. Teadmisi ja oma kogemusi sündmuskorraldusest ning meeskonnatööst jagas Eesti Õpilasesinduste Liidu liikmete valdkonna juht Grete Roostik. „Saime mõtteainet juurde, kuidas üritusi paremini korraldada, et ikka meeskonnatöö toimiks. Oli meeldiv arutelu ja sai kuulata teiste arvamusi. Suured tänud sellele koolitajale!“ võttis teema kokku Alari Särg.

Peale koolituste räägiti ka õpilaskonna põhikirjast, õpilasesinduse töökorraldusest ja dokumentatsioonist. Tõsist tööd saatsid aga lõbusad meeskonnatöömängud. Koostööd õpiti ka vabal ajal koos pizzat ja pannkooke tehes. Artjom Vassiljev lisas, et „meile kõigile täiega meeldisid need kaks päeva ja me kõik ootame veel selliseid.“ Nüüd on aga õpilasesindusel kiire: vaja on kohtuda kooli nõukoguga, panna oma meeskonnatööoskused proovile kutsekoolide sügispäeval ning korraldada jõulupidu ja palju muud. Loodetavasti jätkub kõikide nende tööde-tegemiste kõrvalt jõudu ka uue väljasõidu korraldamiseks. Edu tervele meeskonnale ja selle uuele juhtkonnale!

 

Viimati muudetud 03.11.2020.