Sõnumid kooliga alustamiseks

Loomise kuupäev 18.08.2020

Valmistume uueks õppeaastaks. Omad tegevused on kõigil, kes me alustame uut õppeaastat.

II ja III kursuse õppijad.
 
24. ja 25. augustil kell 9 - 14 on koolis II ja III kursuse õppevõlgadega õpilased ja korduseksamit tegevad eelmise aasta lõpetajad.
Õppetöö algab 1. septembril kell 9.05 kooli aatriumis.
 
Esmakursuslased.
 
Uued õpilasaed, I kursus, on oodatud kooli 31. augustil. Kell 11 toimub kooli aatriumis (Looduse tee 2 Vana-Võidus) avaaktus, kus õpilaskandidaatidest saavad VIKKi õpilased. Esimesel perioodil, 5 nädalat, õpivad esmakursuslased VIKKis õppima. Läbitakse olulised kursused arvuti ja erinevate õpikeskkondade kasutamiseks. Võtke kaasa klade ja kirjutamisvahendid - kõik oluline vajab kirja panemist.
 
Meeskonnatöö edendamiseks ja kaasõpilastega paremini tuttavaks saamiseks on esmakursuslased oktoobri alguses riigikaitse õpetuse laagris Kuperjanovi jalaväepataljonis. Riietus jm varustus on väljaõppe korraldajate poolt. Kui oni mingi asjaolu, et ei saa tervislikul või muul põhjusel riigikaitselaagris osaleda, tuleb taotleda direktorilt vabastus. Sel juhul määratakse asendustegevus koolis.
 
Õpilaskodu.
 
Kaugemalt tulijad saavad majutuda alates 30. augusti lõunast (kell 12) õpilaskodus. Võtke kaasa isikutunnistus ja raha 2 kuu üüri maksmiseks (maksta saab ka pangakaardi ja ülekandega). Õpilaskodus on vajalikud ka söögitegemise ja nautimise vahendid (pann, potikene, taldrikud, nuga-kahvel jms). Kooli poolt on voodipesu ja käterätikud. Oma pesu pole kasutada lubatud. Pesemise järel kuivatamiseks on mugavam kasutada lisaks kooli käterätikule oma saunalina. Õhtuseks koduseks olemiseks võtke kaasa sobiv riietus. Õpilaskodus on ka jõusaal. Kes seda tahab kasutada, siis on vajalikud ka spordiriided.
 
Toitlustamine.
 
Kõigile õpilastele on tagatud riigi poolt tasuta koolilõuna. Kooli poolt on tagatud hommikul 8 - 8.45 kooli toidutoas tasuta hommikupuder ja piim. Õpilaskodus saavad õpilased ise endale süüa teha (nõud tuleb kaasa võtta!). Igas boksis on miniköök koos külmutuskapiga. Võimalus on osta kooli toidutoas soojakarbis õhtusöök õpilaskodusse kaasa. Septembris korraldame õpilaskodu elanikele ka söögitegemise algkursused.
 
Riietus.
 
Riietus peab olema puhas ja korrektne, et see ei riivaks kellegi teise tundeid või ei tekitaks teistes ebamugavust. Esimesel perioodil pole kellelgi ette näha riideid määrivaid praktikume. Küll on vajalikud sportimiseks sobivad riided kehalise kasvatuse tundides osalemiseks.

Bussiajad.
 
31. augustil liiguvad liini 15A bussid tavapärasest erinevatel aegadel:

10.20 Viljandi bussijaam - 10.30 Vana-Võidu

10.12 Männimäe peatus - 10.33 Vana-Võidu

10.30 Viljandi bussijaam - 10.40 Vana-Võidu

 

1. septembril liiguvad liini 15A bussid uue graafiku järgi:

8.00 Viljandi bussijaam - 8.10 Vana-Võidu

8.22 Männimäe peatus - 8.43 Vana-Võidu

8.40 Viljandi bussijaam - 8.50 Vana-Võidu

8.50 Viljandi bussijaam - 9.00 Vana-Võidu

Bussiliinide aegu saab vaadata leheküljel tpilet.eelink opens on new page.

Viimati muudetud 24.08.2020.