Uuel õppeaastal välispraktikale!

Loomise kuupäev 04.05.2021

Kõikidel Viljandi Kutseõppekeskuse õpilastel on võimalus kandideerida välispraktikale. Kus Sa soovid oma praktikat sooritada? Soomes, Maltal, Rootsis, Hispaanias, Itaalias või hoopis Leedus? Esita avaldus enne õppeaasta lõppu!

Tehes ettevõttepraktika mõnes välisriigis, arendad oma erialaseid kutseoskusi meie partnerkooli praktikabaasis või ettevõttes. Teises keeleruumis arenevad võõrkeeleoskused kiirelt. Praktika käigus kinnitub võõrkeeles erialane terminoloogia ja saad rahvusvahelise suhtlemiskogemuse. See aitab Sul soovi korral tööle asuda mõnes teises riigis või rahvusvahelises ettevõttes Eestis. Peale praktika läbimist saad Europassi õpirändetunnistuse, mis on rahvusvaheliselt kehtiv tunnistus omandatud õpiväljundite kohta ja võib olla abiks töö leidmisel. Europass võimaldab sul tõsta esile oma teadmisi ja oskusi kõigile arusaadaval viisil. Kuidas täpsemalt, vaata videost:


Välispraktikale kandideerimiseks tuleb esitada avaldus ja ingliskeelne Europassi CV. Täpsemalt vaata videost:

Täitmist vajavad dokumendid leiad siit. Vajadusel abistab sind projektijuht Tiiu Vaher. Kirjuta talle meiliaadressil tiiu.vaher@vikk.ee.

 

Õpirännet rahastab Erasmus+ programm. Kaetud on kõik kulud (transport, majutus, toitlustus, reisikindlustus).

Viimati muudetud 04.05.2021.