VIKKi töökoda on isetegijatele avatud!

Loomise kuupäev 10.11.2019

VIKKi ehitusõppeosakonna õpetajad pakuvad kõikidele huvilistele võimalust kord nädalas, neljapäeval, kasutada kooli praktilisi õpperuume, sisustust ja töövahendeid. Tegemisi juhendavad ning nõu annavad kutseõpetajad. Nii on Sul võimalus ise riiulit teha, parandada taburetti või värvida lauda.

Saag kutsekooli puidutöökojas vingub vaikselt, kui Viljandi gümnaasiumi XI klassi majandussuuna tüdrukud selle ümber kohti vahetavad ja kordamööda õhukesest lauast parajaid tükke välja lõikavad. Tüdrukute puutööhuvi taga on õpilasfirma. Selle toode on eluruumi sisustuselement, puidust dekoratiivvalgusti. Tootele lisab efekti vana hõõglambipirni sisse loodud kompositsioon. Esimese partiina teevad tüdrukud neli lampi. Kutsekooli õpetaja Kalmer Lind seadistab noortele disaineritele saagi ja õpetab liimimise nippe. 

Enne töökojast lahkumist annab Kalmer Lind tüdrukutele veel soovitusi toote lõppviimistluseks ja soovib neidudele edu. Disainlambid peavad õpilase evõtjatel valmis saama detsembriks, sest siis algavad laadad.

Loe lähemalt: https://sakala.postimees.ee/6821237/opilasfirma-neiud-panevad-pirne

VIKK pakub sarnast võimalust ise midagi teha, kõigile soovijatele. Selleks tuleb end varakult kirja panna, et kool saaks oma tööd paremini planeerida.

Tööneljapäevakud toimuvad igal neljapäeval kell 17.00 (kestvusega kuni 3 tundi). Loe lisaks ja registreeru osalema: /et/uudised/ootame-huvilisi-tooneljapaevakule

Viimati muudetud 03.12.2019.