Hoone tehnosüsteemide ehitus - 3 a

Hoone tehnosüsteemide ehitus - 3 a

ESITA AVALDUS

Õppekava Hoone tehnosüsteemide ehitus
Õppeliik 4. taseme kutseõpe / kutsekeskharidusõpe
Õppevorm Statsionaarne koolipõhine õpe
Eeltingimused Põhiharidus
Õppeaeg 3 aastat
Vastuvõtt 01.04 - 11.08.2024
Töötukassa toetus Töötukassa toetab õppimist. Vaata tingimusi SIITlink opens on new page
Eriala lühitutvustus

Hoone tehnosüsteemide ehitaja on hea sisekliima looja, ta paigaldab, hooldab, reguleerib ja remondib ehitiste kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteeme ning ventilatsiooniseadmeid. Ta vastutab selle eest, et hoonetes oleks vesi, värske õhk ning soe. Tehnosüsteemide ehitaja võib spetsialiseeruda veevärgilukksepaks, ventilatsioonilukksepaks või kütte- ja jahutussüsteemide lukksepaks. Õppekava läbimisel sooritatakse 4. taseme kutseeksam. Põhikoolijärgselt õpitakse kutsekeskhariduse õppekaval kolm aastat. Lisaks on kolmandal õppeaastal võimalik omandada väga soodsalt B-kategooria juhiload.

Õppekorraldus

Õppima asumisel tuleb arvestada rahalise kuluga  tööriiete, turvajalanõude, isikukaitsevahendite ja esmaste isiklike töövahendite ostmiseks.

Meie pakume
Kvaliteetset õpet kaasaegsetes õppetöökodades ja laborites, elamist moodsas õpilaskodus, head sööki, sportimisvõimalusi ja võimalust osaleda huviringides. III kursusel valikainena B kategooria juhtimiskoolitust.
Teilt ootame
Huvi eriala vastu, valmidust koostööks ning kohuse- ja vastutustunnet.
Pärast kooli

Ootab sind töö keskkonnatehnika-, ehitus- ja energiaettevõtetes ning kinnisvarahooldusfirmades, kuid on võimalus töötada ka eraettevõtjana.

Kontakt
Avaldatud 04.05.2018. Viimati muudetud 01.02.2024.